Opinie

drukuj
Bardzo serdecznie zapraszam do wystawiania opinii na temat naszej placówki. Zarówno pozytywne jak i negatywne są mile widziane, gdyż da nam to wskazówki na dalszy etap naszej pracy!

Dodano: 2015-04-13

Komentarze

31 komentarzy

 • Dominika Kaczmarzyk napisał(a):

  Witam, razem z mężem uważamy, że Żłobek w Długołęce to wymarzone miejsce dla naszej córki. Iza jest zachwycona. Uwielbia swoje ciocie, z wielką radością biegnie każdego dnia, żeby zobaczyć się z nimi i z dziećmi. Ciocie( opiekunki w żłobku)są niesamowite, mają tyle pozytywnej energii, tyle cudownych pomysłów na tworzenie cudownej atmosfery i miejsca do zabawy i nauki dla naszych dzieci. Podziwiam ich troskę, zaangażowanie, uśmiech każdego dnia. Moje dziecko nie mogło trafić lepiej. Dziękujemy.

  • Dyrektor napisał(a):

   Dziękujemy! Dla takich słów warto wykonywać swoją pracę!!!

 • Dominika Leginowicz napisał(a):

  Witam,

  chciałabym podzielić się z Państwem moimi jakże pozytywnymi spostrzeżeniami na temat Żłobka, a szczególnie wspaniałych Cioć opiekunek, które sprawiły, że moja córka codziennie rano jeszcze w piżamce biegnie z bucikami w rączce pod drzwi i krzyczy, że chce do Cioci.
  Po tych niepełnych dwóch miesiącach utwierdziłam się w przekonaniu, że decyzja o zapisaniu córki do tego żłobka była decyzją słuszną. Moje dziecko spotkało tam nie tylko rówieśników wśród których rozwija swoje umiejętności społeczne, ale przede wszystkim spotkało na swojej drodze dorosłe osoby, które pomagają zrobić kolejny krok do przodu.
  Bardzo dziękuję wszystkim Ciociom Wiewiórek za wielkie i ciepłe serca, za to, że od rana obdarowują serdecznym uśmiechem, w przystępny sposób pokazują kolorowy świat, a kiedy trzeba podają pomocną dłoń.

  • Dyrektor napisał(a):

   Bardzo dziękujemy i cieszymy się, ze jest ktoś zadowolony:D

 • MartaN napisał(a):

  Ta strona od dzis jest w moich top3 codziennych lektur 🙂

 • Magda napisał(a):

  A wyniki będą online czy tylko wywieszona lista w żłobku?

  • Dyrektor napisał(a):

   Na stronie wyników nie zamieszczamy. Udzielamy informacji również telefonicznie 71/337-54-94 ( w g. 7.30-15.00)

   • iza_j napisał(a):

    Witam,

    A kiedy bedzie podpisywanie umow na nowy rok dla dzieci nowo przyjetych?

    • Dyrektor napisał(a):

     Witam serdecznie,
     będziemy się z każdym z Państwem kontaktować telefonicznie.
     Przewidujemy podpisywanie umów pod koniec czerwca. Informacja zostanie również zamieszczona na stronie internetowej.
     Z poważaniem
     Dyrektor Gminnego Żłobka

 • iza_j napisał(a):

  Witam,

  Kiedy będą wyniki rekrutacji do żłobka na rok 2017/2018?

  • Dyrektor napisał(a):

   Dzień dobry,
   dziś (25 maja) są ogłoszone wyniki rekrutacji.

 • AnniA napisał(a):

  Kiedy rozpocznie sie rekrutacja na wrzesien 2017??

 • robert napisał(a):

  witam

  kiedy mozna sie spodziewac wynikow rekrutacji do zlobka?

 • Dyrektor napisał(a):

  Dyrektor Gminnego Żłobka w Długołęce informuje, że w bieżącej rekrutacji do żłobka na rok 2016/ 2017 jest 25 miejsc.

  • Mama Malucha napisał(a):

   Witam,
   czy zostanie utworzona grupa dzieci rocznych czy dwuletnich w takim wypadku? Od czego zależy ta decyzja?
   Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

   • Dyrektor napisał(a):

    Nie podjęto takiej decyzji gdyż rekrutacja jest w toku do 30 kwietnia. Grupa młodsza, która aktualnie uczęszcza do żłobka pozostanie w nim na przyszły rok, wiec przypuszczalnie będą przyjęte dzieci młodsze.

 • kika napisał(a):

  Witam. Czy wiadomo już czy istnieje szansa, żeby nowe dziecko tzn. nie uczęszczające wcześniej dostało się do żłobka we wrześniu 2016. Na stronie żłobka widnieje informacja, że na chwilę obecną nowych miejsc brak. To dość istotna kwestia dla rodziców, którzy muszą odpowiednio wcześniej zadbać o miejsce nawet w prywatnych żłobkach, w których też miejsc brak.

  • Dyrektor napisał(a):

   Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy informacja będzie dopiero po rozpatrzeniu rekrutacji przedszkola.

 • Mama Skarbusia napisał(a):

  My także jesteśmy bardzo zadowoleni ze żłobka i dowozimy synka choć pod domem mamy kilka prywatnych. Synek dużo sie nauczył od kiedy chodzi do żłobka, grzecznie chodzi za rączkę, mówi proszę dziękuję, ma kolegów i koleżanki i choc dużo nie mówi to widać po uśmiechu że to pożytecznie spędzony czas. Synek najbardziej lubi byc z mamą i tatą ale polubił żłobek i cieszymy się z tego bo musimy pracować. Panie opiekunki uczą dzieci posłuszeństwa w grupie, higieny, samodzielności, rysują malują śpiewają tańczą ….. Kiedys synek zaśpiewał nam w drodze powrotnej Panie Janie a nie uczyliśmy go. Świadomie wybraliśmy ten żłobek choć jest on nas daleko i nie chodziło o opłaty a o wykwalifikowaną kadrę, własną kuchnię w której Panie kucharki przygotowują wymyślne dania z sezonowych produktów, gotuja kompociki i używają naturalnych przypraw a nie gotowych przetworzonych produktów. To bardzo ważne bo dzieci spędzają większośc dnia i ważnych posiłków w żłobku. Kontakt z Panią Dyrektor jest wzorcowy, bardzo się stara i wymyśla dużo akcji dla dzieci. Panie Opiekunki/Ciocie zawsze opowiedzą jak dziecko spało jadło i odpwiedzą na wszsytkie pyatnia, czasem służą radą. Zdarzają się przeziębienia łzy rozstania i małe bójki ale jest też dużo plusów. Wybraliśmy ten żłobek świadomie ale na próbę bo synek to nasz największy skarb i byliśmy bardzo scepytyczni do tej formy opieki i gdyby się nie sprawdziła to mieliśmy zrezygnować. Jesteśmy już drugi rok:) a kto się zastanawia – to polecamy:)

 • Serhenia napisał(a):

  Pozdrawiam Panią Dyrektor! ja mam pytanie czy jest już jakaś decyzja w sprawie zwiększenia miejsc w żłobku w związku z powyższą informacją o mającej się odbyć sesją? mieszkanka gminy

  • Dyrektor napisał(a):

   Tak oczywiście, została zwiększona liczba miejsc w żłobku. Na te miejsca zostały przyjęte dzieci z listy rezerwowej. W sumie mamy w żłobku 60 dzieci.

 • Serhenia napisał(a):

  Chciałam zapytać czy podjęto decyzję o zwiększeniu liczby miejsc w Złobku- w związku z informacją o sesji w tej sprawie w dniu 2015-06-29 jak Pani informowała Z poszanowaniem

 • Serhenia napisał(a):

  Pozdrawiam! żłobek jest piękną wizytówką Gminy, oglądając zdjęcia widać ze maluchy czują się tu dobrze,ale do takiego żłobka chciałyby dostać się inne dzieciaczki – stanowczo za mało miejsc!!!!! Potrzeby są ogromne Gmina się rozbudowuje- powstają nowe osiedla i domy jednorodzinne liczba mieszkańców wzrosła i cyklicznie wzrasta sa to młodzi mieszkańcy z małymi dziećmi i należałoby pomyśleć o zwiększeniu liczby grup w żłobku- stworzenie dodatkowej grupy czy grup dałoby sznsę innym maluchom i jednocześnie dodatkowe miejsca pracy.

  Pozdrawiam mieszkanka Gminy

  • Dyrektor napisał(a):

   Co do miejsc w żłobku to robimy Wszystko aby to zmienić. W najbliższym czasie tzn. dzis bedzie sesja na której zostanie podjeta decyzja o zwiększeniu liczby miejsc. Jesli chodzi o znaczącą zmiane tj. nową grupę to niestety nie ma takiej mozliwosci gdyz żłobek zajmuje 4 sale które mogą pomieścic tylko 60 dzieci ze wzgledu na wymagania sanepidu.

 • edyta.skowronska napisał(a):

  Chciałam wyrazić pozytywną opinię o placówce. Jesteśmy zadowoleni z opieki nad dzieckiem. Panie opiekunki na bieżąco informują o istotnych sprawach dotyczących dziecka. Bardzo dobrym pomysłem było utworzenie strony żłobka i profilu na facebooku oraz częste uaktualnianie wraz ze zdjęciami. Na zdjęciach widać jak ciekawie i pomysłowo jest zagospodarowany czas spędzany w żłobku przez dzieci. Wielkie ukłony za jadłospis. Strzałem w dziesiątkę był piknik rodzinny z określeniem tematu przewodniego. Zastanawiałam się nad jakąś negatywną opinią, ale żadna mi nie przychodzi do głowy, co świadczy o standardzie placówki.