Rekrutacja – Ilość miejsc na rok 2018/2019

drukuj

Uprzejmie informujemy, że na rok 2018/2019 w żłobku posiadamy 27 miejsc.

Rekrutacja na powyższe miejsca, odbywa się w dniach od 15 maja 2018r. do 1 czerwca 2018r. ( Ze względu na przypadające święto w dniu 31 maja 2018, w którym sekretariat żłobka będzie nieczynny).

Dodatkowo informujemy, iż gmina Długołęka otrzymała  dofinansowanie w ramach  projektu partnerskiego pn. „Dolnośląskie żłobki” współfinansowanego ze środków UE, w ramach którego, od września br. powstaną dodatkowe 24 miejsca żłobkowe.

W ramach projektu prowadzona będzie odrębna rekrutacja na podstawie „Regulaminu rekrutacji do projektu”,  po  zakończeniu  rekrutacji  podstawowej.

Grupą docelową w ramach projektu będą mieszkańcy  gminy powracający na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, wychowawczych lub osoby pozostające bez zatrudnienia i sprawujące opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3.

Dodano: 2018-05-11

Komentarze

12 komentarzy

 • `Agnieszka napisał(a):

  Witam, nawiązując do poniższych informacji – rozumiem, że są Państwo realizatorem projektu i Państwo również czekacie na dokumenty, natomiast proszę chociaż o podanie orientacyjnych terminów. Zaczyna się sezon urlopowy i chciałabym być na miejscu, żeby móc złożyć dokument. Czy będzie to tzw „na dniach” czy przesunie się to np. na lipiec/sierpień?
  Pozdrawiam
  Agnieszka

 • Anna napisał(a):

  Czy coś już wiadomo w sprawie wnioski do żłobka w ramach projektu partnerskiego pn. „Dolnośląskie żłobki” współfinansowanego ze środków UE, w ramach którego, od września br. powstaną dodatkowe 24 miejsca żłobkowe.

  • Dyrektor napisał(a):

   Bardzo prosimy o cierpliwość, jak tylko otrzymamy stosowne wytyczne, to zostaną one udostępnione na stronie w zakładce ” REKRUTACJA”.

 • Anna napisał(a):

  Kiedy można składać wnioski do żłobka w ramach projektu partnerskiego pn. „Dolnośląskie żłobki” współfinansowanego ze środków UE, w ramach którego, od września br. powstaną dodatkowe 24 miejsca żłobkowe.

  • Dyrektor napisał(a):

   Bardzo mi przykro jednak nadal nie otrzymaliśmy informacji o regulaminie tejże rekrutacji. Nie jest to zależne od nas. Jak tylko otrzymamy stosowne dokumenty, to zostaną zamieszczone w zakładce Rekrutacja na naszej stronie.

 • Michal napisał(a):

  I może być sytuacja, w której dzieci matek wracających do pracy dostaną się w normalnym trybie, zabierając niejako miejsca pozostałym, a na te miejsca dla nich nie będzie chętnych, a pozostałe matki się nie załapią, bo nie spełnią wymogów….

 • Ola napisał(a):

  Rozumiem, że można rekrutować najpierw na miejsca podstawowe, a jeśli dziecko nie zostanie przyjęte, a spełnia się wymogi formalne co do projektu można relrutować drugi raz?

 • Marta napisał(a):

  Gdzie można znaleźć regulamin rekrutacji do projektu?

  • Dyrektor napisał(a):

   Jesteśmy realizatorem projektu i nie ustalamy zasad rekrutacji. Aktualnie regulamin jest w trakcie opracowywania. Jak tylko otrzymamy informacje o jego ostatecznej wersji to pojawi się na naszej stronie w zakładce rekrutacja.

   • Urszula napisał(a):

    wiadomo już jakie dokumenty trzeba złożyć na druga tire rekrutacji?

    • Dyrektor napisał(a):

     To nie będzie druga tura, tylko zupełnie odrębna rekrutacja. Oczekujemy na regulamin rekrutacji, jak tylko otrzymamy go w gotowej formie to zostanie udostępniony dla Państwa.